28.7.2018 přípravný zápas FC Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav 2:2 (1:1) část 2 poločasu ,hřiště P- KRČ

Název

Popis

Branky: 37. a 65. Drobílek - 20. Mlynka, 73. Hannich.
Rozhodčí: Štípek – Adámek, Zima. Bez karet
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 9:5. Soupeřem zblokované střely: 4:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:3.
Vyšehrad: Pellegrini (46. Mucha) – Hradecký (46. Macej), Šlegl, Šimek, Junek (46. Rossmann) – Jakab – Drobílek, Rys (66. Filip), Brejcha, Krivosheev (63. Heřman) – Kacafírek. Trenéři Jaroslav Klíma a Miroslav Jíra.
Čáslav: Kubát (35. - 60. Kovařík) – Růžička, Mráz, Vebr – Vocel, Fuxa (46. Uher) – Mlynka (70. Čuchal), Čuchal (46. Kořínek), Vančura, Hannich (75. Fuxa) – Jícha (46. Ronovský). Trenér Radim Truksa.